Parisa @parisagholamianpour

Constantly searching for something more.

Parisa photos and videos

May 2019

Shadows.

1010
March 2019

Free.

1030
December 2018

. حالا که نفسم بالا نمیاد و سرم گیج میره، دارم بارِ دیگه مزه ی عجیبِ زندگی رو می چشم. حقیقت اینه که تو نمیتونی از خسته شدن فرار کنی. از له شدن و زخم شدن و بیرون زدنِ خون. حالا که چشم هام کبوده و دست هام سرد و گلوم می سوزه، این دفتر رو ورق می زنم و به روزهایی که توش ثبت نشدند فکر می کنم. انگار که همین دیروز بود که از روی بی چارگی به هم اعتماد کردیم. بی کس و تنها اون وسط دنبالِ خاطره های از دست رفتمون می گشتیم. اما الان که به اطرافم نگاه می کنم، هیچی نمی فهمم. همه دروغ میگن، من مُرده نیستم. شاید کمتر حرف بزنم و بیشتر خواب ببینم. شاید آروم تر قدم بزنم و دقیق تر نگاه کنم. نگاه کن. دیوار ترک خورده و آینه سیاه شده. گل ها خشک شدند ولی ماه هنوز به من نگاه می کنه. نه من هنوز نمردم. وقتی همتون رفتید من تنهایی به قدم زدن توی علفزار ادامه دادم. نمی خوای که بفهمی که این عکسِ خاکستری قبلا چه رنگی بوده. خسته شدی؟ اشکالی نداره. ذهنِ ما قابلیتِ اینو داره که خودش رو تموم کنه و از نو شروع کنه. قلب؟ نمی دونم. فقط می دونم لحظه ای که من چراغ رو خاموش و شمع ها رو فوت کردم، کورکورانه دیدمت که رفتی و صدات رو و قسمتی از من رو با خودت بردی. الان که اطرافم رو سایه ها پر کردند، از خودم و از تویی که درونِ منی می پرسم، آیا به بازگشتِ رنگ ها اعتقاد داری؟ .

1060
December 2018

خونه تبدیل به خاکستری ها شده بود وقتی که کوله هامون رو گذاشتیم رو دوشمون و به سمتِ "دور" راه افتادیم. البته این رو همون لحظه نفهمیدم. شاید یه هفته و شاید یه سال بعدش به یادگاری های رنگیِ خونه نگاه کردم. به خودم توی آینه ی اون اتاقِ موقتی ولی گرم که با چشمای خواب آلود و شاید گریه آلود با خودم حرف میزنم. به اون پنجره که رو به حیاطِ غریبی بود که هیچوقت نتونستم قبول کنم که مالِ خونه س. اون وسایلِ پُکیده. اون نورِ زرد. اون تخت که شاید صدها نفر قبل و بعد از من روش خوابیده باشند ولی من هنوز قبول دارم که مالِ منه. اون مامانی که خونه نداشتش. شایدم داشت. خونه. خونه. یک سال بود یا ده سال. نمیدونم. شاید بعضی شبا سایه ی خودم رو خواب میبینم که توی خونه ی خاکستری شده نشسته. میخوابه. میرقصه. به "دور" که رسیدیم، دلمون برای خونه تنگ شد. شاید فکرش رو میکردیم. شایدم نه. خونه من رو زنده میکرد. شایدم من خونه رو زنده میکردم. خونه ها هیچوقت پاک نمیشن.

1120
August 2018

من با خودم داستان های طولانی ای داشتم. حتی سناریوهام با آدما هم خودم با خودم داشتم. هرچند این داستان با هرچی که داشتم فرق میکرد، اما هنوز قسمت بزرگیش پیشِ خودم و فقط و فقط برای خودمه. عجیب نیست، متفاوته. منو بیشتر از همیشه به خودم نزدیک میکنه. تو نمیدونی. شاید نخوای که بدونی. شاید گاهی اوقات یادت بره که تو داستان رو شروع کردی و از من خواستی که تمومش کنم. اما من نمیخوام هیچوقت تمومش کنم. . گاهی اوقات حس میکنم که من اون شخصی ام که سریع از سکانس های خاصِ رویاها رد میشه و فقط همین. اگرچه من اینو نمیخواستم، من به دنبال چیزهای دیگه ای بودم. تلاش های من برای هدفِ دیگه ای بود. ولی این همه ی چیزی بود که به من دادند. با اینکه من تمامِ خودمو دادم. . و اما آسمون ..

1370
June 2018

شاید دیگه نخوام بهش فکر کنم. شاید فقط بشینم و منتظر باشم که بیاد ‌و بره. باید همه چی رو همونطوری که هست قبول کرد نه؟ روشون اسم نذار و تا جایی که میتونی از چارچوب و قوانین دوری کن. از لیست ها. از چِک مارک ها. از تظاهر. از چیزی که جلوی خودت بودن رو میگیره. از فکر کردن به چیزایی که در الانت کوچکترین نقشی ندارن. لحظه. لحظه مهمه. تو فقط همین الان رو داری که خودت رو توش پیدا کنی. و فقط خودت رو داری. همیشه فقط خودت رو داشتی.. فقط یه چیزی، از تکرار دوری کن. اتفاقای عجیب ولی تکراری زیادن. اونقدر میتونن تکراری شن که حتی دیگه اتفاق هم حسابشون نکنی. آره. تکرار همه چی رو خراب میکنه. معنا رو کاملا نابود میکنه. از تکرار دوری کن. بعضی وقتا وقتی حرف میزنم از خودم خوشم میاد. #همین #خونه_ی_دوست_داشتنی ِ_باران ✨

1220
March 2018

- The feeling of being home - #youwillbemissed

1100
November 2018

Just a little more of that never-ending dizziness. And not even gonna pretend to watch anything.

1210
November 2018

بابا میگه که ادما با انتظار داشتن فقط خودشون رو داغون میکنن. هیچوقت از کسی انتظار نداشته باش چون واقعا کسی نیست که بتونه عمیقا کمکت کنه! و خب سعی هم نکن عمیقا به کسی کمک کنی چونکه انتظارات هیچوقت هم تموم نمیشه! در حال حاضر دلم برای چند ساعت نشستن و حرف زدن راجب هر چیز کوچیک و بزرگی با بابا تنگ شده. #whydodistanceexist ?

1110
April 2017

... and then we'll drunk dance it all off like it never happened. #letitbe

1030
February 2017

It's okay to dream. #dreamon

810